Wizyta relikwii św. Wiktorii
W piątkowy wieczór, 19 września 2025 r., nasza parafia przeżyła naprawdę wyjątkowy moment – w ramach diecezjalnej pielgrzymki przybyły relikwie św. Wiktorii, patronki naszej diecezji łowickiej. O godzinie 18:00, pod przewodnictwem naszego proboszcza, ks. Mirosława Romanowskiego, […]



