Bale bezalkoholowe

Od ośmiu lat, każdego roku w okresie karnawału bawimy się na bezalkoholowym balu karnawałowym. Inicjatywę zapoczątkowała wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wraz z ks. Mirosławem Romanowskim. Ponieważ z roku na rok zainteresowanie imprezą jest coraz większe, dziś nad organizacją dzieła czuwają wszystkie wspólnoty działające przy naszej parafii.

Coroczne przyjęcie ma na celu nie tylko wspólną, rodzinną zabawę i integrację, ale również promocję rozrywki bez alkoholu – a bal zawsze trwa do białego rana 😉

Ostatnimi laty bale odbywają się na sali „Westa” w Zawadach, a nad ich przebiegiem na parkiecie czuwają wodzirej Radek Florczak „Wodzirej – Art” lub zespół Art Cafe z naszym parafialnym organistą panem Henrykiem Kubiakiem na czele 🙂 Wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie wsparcie i pomoc wielu partnerów i sponsorów oraz patronatu Urzędu Miasta Kutna, Starostwa Powiatowego i Wójta Gminy Kutno.

Goście przez całą noc mogą liczyć na świetną zabawę, dobre towarzystwo, smaczne posiłki, oraz atrakcje takie jak np. występy muzyczne, pokazy tańca oraz losowanie wielu nagród.