Odnowa w Duchu Świętym

Kim jesteśmy?

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Głos Wołającego Na Pustyni”. Patronem wspólnoty jest św. Jan Chrzciciel. 

Nasza wspólnota istnieje od 30 lat. Przez te lata Pan Jezus zsyła nam wiele łask i darów, staramy się na nie odpowiadać w modlitwach i czynach. 

Pierwszym celem Odnowy w Duchu Świętym jest nieustanne nawracanie się, aby być ukierunkowanym na Chrystusa i mieć z Nim osobistą relację. Realizujemy to dzięki mocy i darom Ducha Świętego. 

Naszym charyzmatem jest modlitwa wstawiennicza, adoracja Najświętszego Sakramentu. 

Więcej informacji o ruchu Odnowy w Polsce znajdziesz na odnowa.org. 

Co robimy?

Jesteśmy wspólnotą modlitewną. Poza cotygodniowymi spotkaniami, organizujemy wyjazdy, rekolekcje, dni skupienia, spotkania modlitewne a także uczestniczymy w wielu duchowych przedsięwzięciach. Na spotkania przychodzą osoby w różnym wieku, z różnych środowisk. Dzięki mocy Ducha Świętego wszyscy jesteśmy młodzi duchem.

Spotkania

Głównym elementem naszych spotkań jest modlitwa a także rozważanie Słowa Bożego. Zapraszamy Ducha Świętego do prowadzenia spotkań.

Organizujemy także wyjazdy, rekolekcje, dni skupienia, spotkania modlitewne a także uczestniczymy w wielu duchowych przedsięwzięciach.

Spotkania wspólnoty odbywają się w piątki o godz. 19.00. Sala po lewej stronie ołtarza, zimą sala na plebanii. 

Kontakt

Stanisław Rzeźnicki, tel. 504 045 060;  Maria Góreczna 505 109 630

Faceboook:  www.facebook.com/profile.php?id=100066660579935 

Opiekun

Ksiądz Paweł Górniak

Dołącz do nas!

Na spotkania wspólnoty zapraszamy osoby w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju wiary. 

Udział w spotkaniach wspólnoty wprowadza ład w modlitwę i rozwój relacji z Bogiem. Świadectwa działania Boga w życiu innych osób wzmacniają naszą wiarę i pomagają nam w trudnościach, codziennym życiu, poprawie relacje z najbliższymi i otoczeniem.   

A może szukasz Boga, nasz wiele pytań i wątpliwości? Chętnie porozmawiamy, opowiemy ci dlaczego wierzymy i ufamy Bogu, jeśli wyrazisz chęć pomodlimy się wstawienniczo w twojej intencji. Możemy umówić się w kościele albo po prostu na pogadanie przy kawie. Wystarczy, że zadzwonisz albo przyjdziesz na spotkanie.