Warsztaty dla dzieci

Wspólny czas zarówno dzieci jak i rodziców, dużo zabawy, kreatywności, integracja i rozwój. Warsztaty dla dzieci odbywają się w naszej parafii, miedzy innymi w okresie Adwentu oraz Wielkiego Postu – wprowadzając naszych milusińskich w atmosferę nadchodzących świąt. Natomiast w czasie poprzedzającym wspomnienie Wszystkich Świętych można potańczyć na balu aniołków.

Podczas każdych kolejnych zajęć pociechy konfrontują się z coraz to nowymi plastycznymi wariacjami. Do tej pory odbywały się już, spośród wielu np. takie prace jak: dekorowanie ciasteczek, wykonywanie własnoręcznie palemek, koszyczków, pisanek i baranków, a przed Bożym Narodzeniem nie tylko ozdób choinkowych ale też samych choinek z szyszek, orzechów albo wacików, ozdabianie kubeczków metodą decoupage czy tworzenie dekoracji z koralików – i to jest tylko fragment twórczych figli które się działy i dzieją nadal 😉

W trakcie dziecięcych harców, rodzice mogą nie tylko wspierać swoje szkraby, ale również mają okazję porozmawiać z lekarzem, psychologiem lub kapłanem.

Dzieło nieustannie się rozrasta, integrując coraz więcej rodzin ale również osób które angażują się posługując swoimi talentami, czasem oraz sercem 🙂 i zaproszenie jest cały czas otwarte.