Intencje

Poniedziałek – 14 Września

7.00     +    Ewę Jędrzejczak Honicką ( int od uczestników pogrzebu )
17.15    +     Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 14)
17.15    +    Teresę Dziedziczak ( int od przyjaciół )
18.00   +     Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach
18.00   +    Z rodziny Korawajskich i Pilarczyków

Wtorek – 15 Września

7.00     +   Mirosława Kaczmarka ( int sołtysów gminy Strzelce )
7.00     +   Zofię Kucharską ( int od uczestników pogrzebu )
17.15    +   Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 15)
17.15    +  Grzegorza Bielickiego ( int od żony i dzieci )
18.00    +   Grzegorza Zawadzkiego
18.00    +   Michała Różańskiego, Stefana Kiełbasę.         

Środa – 16 Września

7.00     +   Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 16)
17.15  +  Kamilę, Tadeusza Grabarskich, zmarłych z rodziny.
17.15   + Władysławę, Piotra, Krzysztofa, Marka Kacalaków
18.00    *   O Boże błogosławieństwo dla Anny i Wojciecha w 48 rocz. ślubu 
                   oraz opiekę Matki Bożej. 
               +   Genowefę, Józefa Chmieleckich
               +   Annę, Stefana Jóźwiaków

Czwartek – 17 Września

7.00   +  Mirosława Kaczmarek
7.00   +  Annę Fik o pokój wieczny
17.15  +   Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 17)
18.00   +   Joannę, Bronisława, Czesława, Andrzeja, Danutę, Alojzego, Krystynę 
                   Glac, Krystynę , Edmunda Stachowiaków, Jerzego Walkowskiego, 
                   Jerzego Pierzgalskiego
18.00   +  Stefana Pacholczyka ( int od uczestników pogrzebu )

Piątek – 18 Września

7.00   +  Mirosława Kaczmarka
17.15   *  O Boże miłosierdzie dla Jolanty
17.15  +   Tadeusza Jędrzejczaka, Wandę Zawalską, Marię Paliwoda
18.00   +   Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 18)
18.00   +   Mariana Bąka ( int od Pauliny, Pawła, Marcina )

Sobota – 19 Września

7.00     +    Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 19)
7.00     +    Stanisława Fijałkowskiego ( int od uczestników pogrzebu )
17.15     +   Mariannę, Edwarda, Jana Śnieć
17.15     +   Kazimierza w 1 rocz. śmierci, Pelagię w 1 rocz. śmierci, 
                      Jana w 11 rocz. śmierci Walczaków
18.00   +     Jana Grzeszkowiaka, Zofię Grzeszkowiak
18.00   +     Władysławę, Antoniego Domańskich, Tomasza Poławskiego

XXV Niedziela Zwykła – 20 Września

7.30    +     Rodzinę Koralewskich
9.00   +    Michała Pietrzaka z racji urodzin, Stefana, Franciszkę Błotnickich, 
                   Reginę Pietrzak
10.30   +   Zdzisława, Remigiusza, Małgorzatę Ratajczyków, 
                    rodziców Mariannę, Bronisława Grochowskich
12.00   +    Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 20)
18.00  +    Teresę, Bronisława Ziółkowskich

Poniedziałek – 21 Września

7.00     +    Wiktora Borkowskiego w 20rocz. śmierci, 
                      Genowefę Borkowską w 3 rocz. śmierci.
17.15    +     Małgorzatę Skibińską-Rutkowską (Msza Gregoriańska 20)
18.00   +    Pelagię, Stanisława Dopierałów, Stanisławę, Piotra Klimkiewicz, 
                     Józefa Dopierała
18.00   +   Rodziców Nadzieję , Tadeusza Markowskich, 
                  Michalinę, Jana Chrząstków