Intencje

Poniedziałek – 18 listopada
7.00 + Gustawa, Anielę Szubert, zmarłych z rodziny Szubert i Kubala
17.15 + Ewę Matecką w 19 rocz. śmierci.
17.15 + Tomasza Walczaka
18.00 + Irenę Zdanowska w 1 rocz. śmierci
18.00 + Mieczysława Kopczyńskiego w 1 rocz. śmierci.

Wtorek – 19 Listopada
7.00 + Ryszarda Wasiaka ( int. od uczestników pogrzebu )
17.15 + Ireneusza Zimnego ( int. od uczestników pogrzebu )
17.15 + Tomasza Walczaka
18.00 + Jarosława, Stanisława Stasiaków, Józefa, Józefę Kozik,
Mieczysławę, Zygmunta Grzelaków
18.00 + Małgorzatę Modrzejewską w 5 rocz. śmierci,
zmarłych z rodziny Modrzejewskich

Środa – 20 listopada 7.00 + Pelagię, Tadeusza Grodeckich, Janinę Kamińską
7.00 + Pelagię Grodecką w 4 rocz. śmierci, ojca Tadeusza Grodeckiego,
babcię Janinę Kamińską, Elżbietę, Jerzego Grodeckich
17.15 + Dariusza Mądrowskiego w 4 rocz. śmierci.
18.00 * O owoce peregrynacji obrazu Matki Bożej

  • W intencji projektu termomodernizacji naszej świątyni
  • Dziękczynna za peregrynację obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w
    rodzinach w bloku przy Chodkiewicza 3 z prośbą
    o owoce tego nawiedzenia
  • Kazimierza Sieranta w 3 rocz. śmierci, Ignacego, Weronikę Sierantów
  • Jana Ziółkowskiego w 16 rocz. śmierci.
  • Ludwika, Janusza Kuźmin
  • Stanisława Mireckiego w 16 rocz. śmierci.
  • Jana Purgała w 35 rocz. śmierci, zmarłych z rodziny Purgałów i Misztelów

Czwartek – 21 listopada
7.00 + Kazimierza, Kazimierę Bartosiak, zmarłych z rodziny Bartosiak, Szkoła,
Władysława, Irenę Juszczyk, zmarłych z rodziny Juszczyk i Jabłońskich.
17.15 + Kazimierza Walczaka
17.15 + Barbnarę, Ludwika Manczewskich,
zmarłych z rodziny Manczewskich i Gorzyńskich
18.00 + Krzysztofa Karbowskiego
18.00 + Leona w 29 rocz. śmierci, Martę Czekalskich

Piątek – 22 listopada
7.00 + Edwarda Jagiełło ( int od uczestników pogrzebu )
17.15 + Joannę Brzdęk w 5 rocz. śmierci.
17.15 + Stanisławę Bontczak w 7 rocz. śmierci.
18.00 * W 18 rocz. ślubu Magdaleny i Roberta ( int dzieci. )

  • Z prośba Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej łaski zdrowia
    dla Krystyny i wnuczki Danuty i wnuczki Alanka z okazji urodziny
  • Józefa, Cecylię, Józefa Kucharskich, Jana Kruszynę

Sobota – 23 listopada
7.00 + Józefa Kołacz ( int od uczestników pogrzebu )
17.15 + Irenę Skoneczną ( int od uczestników pogrzebu )
17.15 + Kazimierza Walczaka
18.00 + Kazimierę Pudlak w 14 rocz. śmierci.

XXXIV Niedziela Zwykła – 24 listopada 7.30 + Danutę Misztal
9.00 + Zdzisława Ciostek, Zdzisława Bartosiewicza
10.30 + Zdzisława, Stefana Nowowiejskich, syna Stanisława, zięcia Henryka.
12.00 * Dziękczynna za 10 lat małżeństwa Małgorzaty i Henryka ,
dziękczynna w 18 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
dla Weroniki
18.00 + Leokadię w 3 rocz. śmierci, Mieczysława , Sławomira Olejniczaka

Poniedziałek – 25 listopada
7.00 + Krzysztofa Zdzisława Karbowskiego ( int od uczestników pogrzebu )
17.15 + Paulinę, Stefana, Mariana Jaworskich
18.00 + Katarzynę Swędrowską – imieninowa
( int od koleżanek i kolegów z pracy )
18.00 + Stanisława Nykiel w 10 rocz. śmierci zmarłych z rodziny Nykiel